O mně

DSC0056

Jsem terapeut, své profesi a službě lidem se věnuji už roky profesionálně. Můj záměr a cíl je, abych svoji službou přinášela lidem veliké hodnoty na trh, což se mi povedlo. Zde jsem našla smysl hodnot, tolik potřebných. Abych dokázala tuto práci opravdu dělat na profesionální úrovni, investovala jsem na to tisíce korun a hodin. Učila jsem se od těch nejlepších, světově uznávaných učitelů.

Jsem vyškolena kapacitou v oboru, zakladatelkou Institutu energetické psychologie EFT a asociace terapeutů, autorkou, koučem úspěchu, lektorkou Akademie, Zdenou Katayama. Dále Mgr. Jiřím Čehovským, lektorem homeopatie na Pražské akademii a autopatie. Je členem mezinárodní asociace terapeutů, autorem a vydavatelem několika knih alternativní medicíny.

Zbavuji lidi jejich bolestí a nemocí přirozenou bezbolestnou cestou. Znám způsoby, jak v daný moment co udělat, aby to bylo účinné a zároveň snesitelné pro lidi. Nejprve jsem vše testovala na sobě, pak rodině a přátelích. V každém případě vždy docházelo k úlevě. Lidé si na mé terapii vyřeší své potíže psychosomatické (psychické) a fyzické bolesti. Každý, kdo dochází na moji terapii, vždy docílí pozitivního výsledku. U někoho je úleva pomalejší, u někoho se úleva neboli výsledek dostaví hned. U všech klientů došlo k výraznému zlepšení nebo k úplnému uzdravení.

Ve svém životě jsem se dotkla úplného dna. To mi pomohlo v hledání jiných hodnot, než jsem znala doposud. Díky mým životním situacím jsem se začala postupně setkávat s různými zajímavými lidmi. Toto všechno mne začalo posouvat dále na mé cestě za poznáním smyslu života a jeho pravých hodnot.

Dobré věci a změny nepřicházejí naráz, je to proces čištění. Někdy změny přicházejí rychleji, někdy zase pomaleji, ale když člověk vytrvá, jistě přijdou.

Rozhodla jsem se pomáhat lidem, protože velmi dobře vím z vlastní zkušenosti, čím vším si procházejí ve svém životě a jak to bolí!!! V každém klientovi vidím osobnost.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ MÉ SLUŽBY? Protože jsem značka a odborník svého druhu. Dokáží vás plně pochopit, vcítit se do vašeho problému. Umím s těmito informacemi plnohodnotně pracovat ve váš prospěch! Lépe řečeno, umím vám pomoci v oblastech, zmiňovaných na mých web stránkách.

Ráda Vám pomohu vyřešit Váš problém!!!

Zavolejte nebo napište!

 
TOPlist