Recenze

Pár slov…

S prací terapeutky Marušky Palové jsem se seznámila asi před třemi lety, kdy jsem sama potřebovala pomoc po zdravotní stránce. Její služby jsem vyzkoušela na sobě a opravdu jsem zjistila, že je profík, že své práci rozumí. Byla jsem mile překvapená s vřelým přístupem, absolutní diskrétností a trpělivostí. Velmi mně pomohla!

Jelikož se sama zabývám zdravou výživou, tak jsem jí navrhla úzkou spolupráci. Hned jsme tedy vyzkoušely propojení služeb na klientce a výsledky byly ohromující! Klientka měla přání zhubnout, avšak moje metoda nestačila! Poprosila jsem terapeutku Marušku Palovou, aby využila svoje znalosti a speciální metody. Pomohla klientce nejen zhubnout (25 kg), ale vyléčit staré, vleklé nemoci a poúrazové stavy. (vleklé záněty, psychické problémy, migrény, strachy, úzkosti, problémy s pohybovým aparátem, žaludek, játra, slinivka a střevní problémy). Kromě toho si vyřešila rodinné, vztahové problémy a celkově měla větší úspěch ve své podnikatelské činnosti. Klientka byla velmi šťastná, protože za posledních 10 let, neměla ve své podnikatelské činnosti takový úspěch, jako po terapiích. Klientka se zbavila postupně ze 6 druhů léků na 5 a poslední lék jí byl snížen na minimum. V současné době si klientka drží svou váhu, zvýšilo se jí sebevědomí a je plná energie!

Terapeutka Maruška Palová opravdu vykonává služby velmi poctivě a svědomitě. Mohu všem vřele doporučit!

Jana Nevolná, Jablonec nad Nisou

 

Dobrý den, paní Palová,

chtěla bych Vám sdělit zprávu, že syn po prázdninách nastoupil opět do školky a nastala příjemná změna:))) Ráno se těší do školky, už nijak nepláče, paní učitelka ho chválí, protože jí, hraje si s dětmi a je veselý. I já jsem daleko klidnější a jsem si jistá, že můj nástup do práce všichni bez problému zvládneme.

Tímto Vám velmi děkuji za pomoc :) )

Hezký den, Andrea S.

 

Dobrý den,

chci Vám za všechno poděkovat. Nikdy jsem si nemyslela, že se z toho dá někdy dostat! Těch 12 měsíců bylo sice náročných, ale nikdy toho litovat nebudu. Děkuji, Milena K., Liberec

 
TOPlist